top of page

Dostępna lista podręczników na rok 2023/2024 - gotowi na nowe wyzwania


Lista-podręczników-na-rok-szkolny-2023_2024-LO-NSMS
.pdf
Pobierz PDF • 652KB


Drodzy uczniowie, rodzice i opiekunowie,


Z ogromną radością chciałbym ogłosić, że właśnie udostępniliśmy listę podręczników na rok szkolny 2023/2024. To niezwykle ważny dokument, który umożliwi Wam przygotowanie się na kolejny rok nauki z pełnym zaangażowaniem i sukcesem.


Wiem, że każdy rok szkolny niesie ze sobą nowe wyzwania, ale jestem przekonany, że wspólnie jako społeczność szkolna, pokonamy każdą przeszkodę. Zachęcam Was, abyście z pasją i zaangażowaniem podchodzili do nauki, korzystając z dostępnych podręczników jako cennego źródła wiedzy.


W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z listą podręczników lub innymi sprawami szkolnymi, zachęcam Was do kontaktu z naszym biurem. Zawsze jesteśmy tutaj, aby Wam pomóc.


Z niecierpliwością czekam na kolejny rok pełen wyzwań i sukcesów. Razem, jako jedna zgraną społeczność, przekroczymy wszelkie granice i osiągniemy najwyższe cele.


Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Podsumowanie Sezonu!

SMS Konin w Sezonie 2023/2024: Pierwszy Rok, Dwa Mistrzostwa, Niezapomniane Chwile! 🏆🎇💣 W pierwszym roku istnienia klubu na mapie wielkopolski zdobywamy 2x MISTRZOSTWO Wielkopolski ZPN 👑 LIGA Prof

Opmerkingen

Beoordeeld met 0 uit 5 sterren.
Nog geen beoordelingen

Voeg een beoordeling toe
  • Facebook Social Ikona
  • Instagram
bottom of page