top of page

INFORMACJE PO SPOTKANIU Z RODZICAMI 19.03.2021

Dnia 19.03.2021 odbyło się spotkanie z rodzicami, na którym można było składać podania o przyjęcie do szkoły oraz dowiedzieć się więcej na temat wybierania przez uczniów dowolnych przedmiotów rozszerzonych z możliwością ich zmiany w ciągu roku. Poniżej w podpunktach informację ze spotkania.


1. Miejsca w bursie szkolnej zostały zarezerwowane i zagwarantowane dla uczniów SMS KONIN.


2. Ustalono termin testów sprawnościowych na dzień 20.04.2021 wtorek od godziny 16:00 Stadion MOSiR Konin im. Mariana Paska ul. Dmowskiego 4. Warunkiem uczestnictwa w testach sprawnościowych jest złożenie podania o przyjęcie do szkoły w formie dowolnej. Nie dotyczy to osób, które złożyły podanie na spotkaniu.


3. Do terminów testów sprawnościowych rodzice i uczniowie zobligowani są do wyboru przedmiotów rozszerzonych.


Komplety dokumentów do pobrania na naszej stronie. Wypełnione dokumenty zainteresowanych można przesyłać w formie elektronicznej na adres smskonin@gmail.com oraz do dyrektora szkoły P. Justyny Pawlikowskiej w budynku KCE ul. Mickiewicza 11 w Koninie.
Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Podsumowanie Sezonu!

SMS Konin w Sezonie 2023/2024: Pierwszy Rok, Dwa Mistrzostwa, Niezapomniane Chwile! 🏆🎇💣 W pierwszym roku istnienia klubu na mapie wielkopolski zdobywamy 2x MISTRZOSTWO Wielkopolski ZPN 👑 LIGA Prof

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
  • Facebook Social Ikona
  • Instagram
bottom of page