top of page

Jedziemy na Eliminacje! PPNS!

PPNS!


Mamy dla Was wspaniała wiadomość! W dniu 15 października 2023 roku nasi uczniowie wyruszają na wyjątkowy wyjazd! Docelowym miejscem jest mecz eliminacyjny Reprezentacji Polski do Euro 2024, w którym nasza reprezentacja zmierzy się z Mołdawią!

Nasz wyjazd organizujemy przez w ramach projektu "Poznaj Polskę na sportowo" – edycja 2023. Jest to wspólna inicjatywa Polskiego Związku Piłki Nożnej oraz Ministerstwa Edukacji i Nauki. Celem projektu jest promowanie sportu i integracja młodzieży poprzez wsparcie naszej Reprezentacji.

Będziemy tam, by kibicować naszym piłkarzom i podziwiać ich umiejętności na boisku. To nie lada okazja, by śledzić, jak nasi najlepsi zawodnicy reprezentują barwy narodowe. Wierzymy, że nasza drużyna zrobi wszystko, by zapewnić sobie awans do Euro 2024! Niech ten wyjazd przypomni nam, że łączy nas pasja do futbolu i duma z bycia częścią wielkiej polskiej rodzinnej drużyny.

Nie możemy się doczekać tej przygody i jesteśmy pewni, że będzie to niezapomniane przeżycie. Trzymajcie za naszą reprezentacje kciuki, a my postaramy się przekazać Wam wszystkie emocje prosto z trybun!Łączy nas piłka!


Kommentare

Mit 0 von 5 Sternen bewertet.
Noch keine Ratings

Rating hinzufügen
  • Facebook Social Ikona
  • Instagram
bottom of page