top of page

Lista przyjętych uczniów 2023/2024Cieszymy się, że możemy ogłosić, lista przyjętych uczniów do naszego liceum została już opublikowana na naszej stronie internetowej! Serdecznie gratulujemy wszystkim, którzy dostali się do wymarzonej szkoły! 🎉


Jednocześnie chciałbym poinformować, że nadal mamy kilka wolnych miejsc. Jeśli jeszcze nie sprawdziłeś, czy zostałeś przyjęty do szkoły pierwszego wyboru, zachęcamy Cię do złożenia podania do nas!


SMS Konin to miejsce, w którym możesz rozwinąć swój piłkarski talent! Nasz program sportowy jest jednym z najlepszych w regionie, oferując profesjonalne treningi, wykwalifikowanych trenerów i możliwość uczestnictwa w lokalnych i krajowych rozgrywkach. Jeśli pasja do piłki nożnej bije w Twoim sercu, SMS Konin jest idealnym miejscem dla Ciebie!Tutaj masz formularz!
Nie czekaj dłużej! Jeśli Twoje imię nie jest na liście szkoły do której aplikowałeś, zapraszamy Cię serdecznie do kontaktu z nami. Razem możemy znaleźć najlepsze rozwiązanie dla Twojej edukacji i rozwijania talentów!


Dołącz do naszej wielkiej rodzinny i zapewnij sobie świetne edukacyjne oraz sportowe doświadczenie w Szkoły Średniej SMS Konin! ⚽📚Lista Uczniów SMS KONIN 2023/2024


Nazwisko Imię


1. Błasek B*****

2. Błaszczyk S*****

3. Krych O******

4. Lisek A***

5. Ludwicki J****

6. Pauliński D*****

7. Pietruszka K****

8. Prusiński B*****

9. Rosiak W******

10. Sawicki A*****

11. Wszędobył O****

12. Marciniak S********

13. Kazimierowski J****

14. Lewandowski B*******

15. Markowski B****

16. Najberg M*****

17. Nowakowski D*****

18. Rybak B*****

19. Woźniak W*****

20.Wysocki J****
Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
  • Facebook Social Ikona
  • Instagram
bottom of page