top of page

Rozwijaj swoją bramkarską pasję z profesjonalnym wsparciem i świetnymi warunkami treningowymi! ⚽💪

📢 Poszukujemy utalentowanych bramkarzy do dołączenia do naszego zespołu w SMS Konin! ⚽


Treningi bramkarskie odbywają się codziennie pod opieką doświadczonego Trenera Bramkarzy, który zadba o rozwijanie Twoich umiejętności oraz fundamentów bramkarskich.

Co oferujemy:


⚽ Indywidualny plan rozwoju, dopasowany do Twoich potrzeb i umiejętności.

⚽ Pomoc w zaplanowaniu i prowadzeniu Twojej kariery zawodniczej.

🔝 Możliwość rozwoju w profesjonalnym środowisku piłkarskim.

🔝 Nauka w specjalistycznej szkole piłkarskiej.


Osiągnięcia naszych uczniów mówią same za siebie! Jeden z naszych bramkarzy, współpracujący z Trenerem Bramkarzy na co dzień, zdobył promocję gry na poziomie CLJ i regularnie występuje w pierwszym składzie 💪. Szkolimy bramkarzy od podstaw, przygotowując ich do gry na poziomie centralnym.


Już niedługo kolejny z naszych bramkarzy opuści naszą szkołę, otrzymując szansę gry na poziomie centralnym. 🔥 Dlatego teraz szukamy nowych utalentowanych zawodników, ponieważ miejsca u nas są ograniczone i zwalniają się w trakcie sezonów.

Jeśli urodziłeś się w latach 2007, 2008 lub 2009, dołącz do naszego zespołu! Zapraszamy na nabór uzupełniający. Konrad Winiarski jest osobą do kontaktu i udzieli Ci wszelkich informacji dotyczących naboru.


Dodatkowo, raz w tygodniu w naszym planie treningowym znajdziesz także zajęcia dodatkowe Jumpplanet, które wzbogacą Twoje umiejętności bramkarskie.

Warto wspomnieć, że nasz Trener Bramkarzy ma bogate doświadczenie, uczestniczył w Stażach i Szkoleniach dla Trenerów Bramkarzy w czołowych Akademiach, takich jak Pogoń Szczecin, Raków Częstochowa i Lech Poznań.


Dołącz do naszego zespołu w SMS Konin i rozwijaj swoją bramkarską pasję z profesjonalnym wsparciem i świetnymi warunkami treningowymi! ⚽💪


Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Podsumowanie Sezonu!

SMS Konin w Sezonie 2023/2024: Pierwszy Rok, Dwa Mistrzostwa, Niezapomniane Chwile! 🏆🎇💣 W pierwszym roku istnienia klubu na mapie wielkopolski zdobywamy 2x MISTRZOSTWO Wielkopolski ZPN 👑 LIGA Prof

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
  • Facebook Social Ikona
  • Instagram
bottom of page