top of page

#WARTOwspółpracować

Z radością ogłaszamy, że nasza szkoła SMS Konin kontynuuje owocną współpracę z Warta Poznań Akademia Piłkarska Warty Poznań 


 W ramach tej ekscytującej kooperacji, utalentowani uczniowie zostaną objęci monitoringiem przez doświadczony sztab szkoleniowy Akademii Warty Poznań. Ponadto, planujemy fascynującą wymianę zawodników między naszymi drużynami, dając młodym talentom szansę rozwijania się w nowym, inspirującym środowisku.

Ważnym elementem naszej współpracy jest także dzielenie się wiedzą i doświadczeniem w obszarach organizacji, marketingu, promocji oraz współpracy z mediami.  Przewidujemy organizację szkoleń, spotkań oraz turniejów piłkarskich, które wzbogacą naszą szkolną scenę sportową.


Cieszymy się, że nasza współpraca obejmuje nie tylko akademie piłkarskie, ale również pierwsze zespoły seniorów. Ta synergia otwiera nowe możliwości dla obu stron, przynosząc korzyści zarówno w sferze sportowej, jak i organizacyjnej.  Commentaires

Noté 0 étoile sur 5.
Pas encore de note

Ajouter une note
  • Facebook Social Ikona
  • Instagram
bottom of page