top of page

Zbiórka dla Marcela Jasnowskiego - Razem możemy pomóc!


SMS Konin - Zbiórka dla Marcela Jasnowskiego - Razem możemy pomóc!

Cześć!

Chcielibyśmy Was wszystkich zaangażować w niezwykle ważną zbiórkę dla naszego ucznia, Marcela Jasnowskiego. Marcel zmaga się z chorobą - jałową samoistną martwicą kości, która powoduję ból i ogranicza jego zakres ruchu w kolanie. Aktualnie choroba ta wyklucza go z udziału w treningach i meczach, a Marcel marzy o powrocie na boisko.

Jednak mamy szansę pomóc mu przezwyciężyć tę trudność. Właśnie dlatego organizujemy zbiórkę na pokrycie kosztów operacji, która polega na usunięciu chorych fragmentów kości oraz wyczyszczeniu stawu kolanowego. Każda, nawet najmniejsza wpłata, ma ogromne znaczenie i przyspieszy proces zebrania potrzebnych środków.

Dlaczego warto nam pomóc? Przede wszystkim, poprzez udział w tej zbiórce, mamy szansę przyczynić się do przywrócenia zdrowia i radości Marcelowi. Każda wpłacona kwota przyniesie ulgę w jego codziennym cierpieniu i przybliży go do powrotu na boisko. Twoje wsparcie to także manifestacja solidarności i wspólnoty, które są fundamentem naszej szkoły.

Pomaganie innym jest jednym z najpiękniejszych aspektów ludzkiego istnienia. Dzięki naszej wspólnej mobilizacji, możemy pokazać Marcelowi, że nie jest sam. Każdy lajk, udostępnienie i wpłata mają ogromne znaczenie. To właśnie nasza jedność sprawia, że możemy dokonać niemożliwego i dać mu szansę na lepsze jutro.

Dlatego gorąco prosimy Was o lajkowanie, udostępnianie tej zbiórki i przekazanie nawet najmniejszej kwoty, która pomoże nam jak najszybciej zebrać wymaganą sumę. To wspólny wysiłek, który niesie ze sobą ogromne dobro. Dajmy Marcelowi nadzieję na powrót do normalności i spełnienie jego marzeń.

Pamiętajmy, że wszyscy jesteśmy jedną drużyną. Razem możemy zmieniać świat i pomagać innym w najtrudniejszych chwilach. Dzielmy się tym przesłaniem i inspirujmy innych do dobra. Zróbmy to dla Marcela, dla naszej społeczności, dla nas samych.

Dziękujemy za Wasze serca pełne życzliwości i wsparcia. Razem możemy osiągnąć cuda!Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
  • Facebook Social Ikona
  • Instagram
bottom of page