top of page

Sezon 2023 - Podsumowanie.

Sezon 2023


Sezon 2023 przyniósł wiele emocji, trudnej pracy i osiągnięć. W rozgrywkach A1 Junior, obecnie zajmujemy pierwszą lokatę w tabeli, a przed nami jeszcze jeden kluczowy mecz przeciwko GKS Victoria Skarszew. Nasza drużyna jest w pełni gotowa i zdeterminowana aby zdobyć tytuł mistrza ligi, a my wszyscy jesteśmy z niej dumni.

W I lidze okręgowej B1 junior młodszy również osiągnęliśmy pierwsze miejsce, dzięki lepszemu stosunkowi bramek od LKS Ślesin. To wynik ciężkiej pracy i zgrania całego zespołu.

W I lidze okręgowej B2 junior młodszy zakończyliśmy sezon na piątym miejscu, co również jest godnym uwagi osiągnięciem. Chłopaki dawali z siebie wszystko i ciężko pracowali na każdym treningu. Widać wyraźne postępy, co napawa nas optymizmem na przyszłość. Jesteśmy przekonani, że w kolejnych sezonach uda nam się poprawić ten wynik i zdobyć jeszcze więcej sukcesów. Wspólna praca i determinacja są naszą siłą, jesteśmy gotowi na przyszłe wyzwania.

Chcielibyśmy również podziękować rodzicom i kibicom, którzy wspierali nas przez cały sezon. Wasza obecność na trybunach była dla nas ogromnym wsparciem. Dzieliliście z nami te chwile triumfu i poświęcenia. Dziękujemy za Waszą nieustającą wiarę i kibicowanie naszym pociechom. To również Wasz sukces!

Niech ostatni mecz przyniesie nam kolejne zwycięstwo i zakończy ten sezon jeszcze bardziej spektakularnym sukcesem. Jesteśmy gotowi na wyzwanie. #SMSKonin #DumaZałogi


Tabele ze grafik obejmują tylko 5 pierwszych zespołów, więcej informacji na https://wielkopolskizpn.pl/runda-jesienna-2023/

コメント

5つ星のうち0と評価されています。
まだ評価がありません

評価を追加
  • Facebook Social Ikona
  • Instagram
bottom of page