PARTNER STRATEGICZNY

Bez%25C2%25A0tytu%25C5%2582u_edited-2_ed

GÓRNIK KONIN

To z Górnikiem Konin tworzymy wspólnie szkołę mistrzostwa sportowego. Wierzymy, że nasza współpraca przyniesie nowy rozdział w historii klubu i razem będziemy sięgać piłkarskich marzeń oraz tworzyć wybitnych zawodników.

SPONSOR PREMIUM

artbud-logo_2.jpg

ARTBUD

ART-BUD oficjalny partner Lecha Poznań. Deweloper, który pomaga budować nasze piłkarskie marzenia i wspiera SMS KONIN. 

PARTNERZY

typograf logo krzywe.jpg

Producent druków akcydensowych, rejestrów i ewidencji, druków szkolnych, medycznych oraz galanterii biurowej. 

Projekt%20bez%20tytu%C5%82u-3_edited.jpg

Metzink Poznań produkuje dachy, metalowe rynny kwadratowe i okrągłe. Pokrycia dachowe, panele elewacyjne i dachowe z blachy. W ofercie znajdują się pełne komplety orynnowań i ich elementy, blachy w rolkach i arkuszach oraz wiele innych produktów.

SZKOLKAWP2.png

Szkółka piłkarska Waldemara Przysiudy to miejsce, w którym możesz uczyć się nowych umiejętności, zawierać nowe znajomości i każdego dnia zdobywać nowe doświadczenia. Razem z każdym treningiem wznosimy się na

Nextlevelfootball

PARTNERZY MEDIALNI

Loho KONIN.jpg

Najświeższe informacje i wydarzenia w Koninie oraz okolicach a przede wszystkim patron medialny, który pomaga nam docierać z informacjami dotyczącymi naszej szkoły do szerszego grona osób! Łączy nas sport!

PARTNERZY TECHNICZNI

Logo kappa.jpg

Kappa® jest niewyczerpanym źródłem inspiracji dla współczesnego stylu życia. Szczegóły i style, które wykraczają poza czas i identyfikują gust i sposób bycia. To z ich sprzętem sportowym kroczymy przez piłkarskie marzenia.

Salon piłkarski do którego musisz zajrzeć!